درباره ما

»

پيشينه و تأسيس شركت


شركت­برناصنعت پيرو بصورت­كنوني با هدف ارائه خدمات صنعتي و توليدي بيش از دو دهه پيش آغاز به فعاليت نمود.
اين شركت با بكارگيري تعداد 24 نفر كارشناس ارشد و كارشناس و 55 نفر تكنيسين و 75 نفر كارگر ماهر و فني جمعاً 154 نفر در حال حاضر مشغول به فعاليت مي­باشد.

   
»
عقايد و اهداف شركت

مديريت گروه اعتقاد  دارد كه رضايت مشتري محصول رضايت كاركنان بوده و توليد محصول با كيفيت راز موفقيت هر واحد توليدي در بازارهاي جهاني مي باشد.
مديران ارشد اين شركت با اين بينش كه در اقتصاد جهاني شدة امروز رسيدن به سطح استانداردهاي بين المللي،آرماني است كه مي تواند در نتيجه فعاليتهاي مديران و استفاده از علم و تجربه در كنارهم و همكاري بين توليد كنندگان و  قطعه سازان واستراتژيك انديشيدن و استراتژيك عمل كردن صورت پذيرد و با شعار«خوب سد راه تعالي است»و در راه ارتقاء سطح دانش و فن آوري اعضا بطور مستمر و برآوردن نيازهاي آموزشي اعضا در تمامي زمينه­هاي مرتبط با صنعت بخصوص صنعت خودرو و حفظ و توسعه سهم بازار در ايجاد زمينه­هاي لازم براي معرفي توانايي ها و قابليتهاي شركت به صنايع داخلي و حتي بين المللي از هيچ كوششي دريغ نمي نمايند.
همچنين يكي ديگر از اهداف اين شركت تبديل شدن به«يك گروه صنعتي»مي باشد كه در اين راستا    شركت صنعتگران مبتكر ليا واقع در شهـر صنعتــي ليــا  قزوين بصورت يكي از  زير مجموعه هاي اين شـركت مشغول به فعاليت مي باشد.

   
» استراتژي شركت
 


گسترش فرهنگ تمركز بر روي ساخت قطعات و مجموعه هايي كه توليدشان در داخل داراي مزيت رقابتي باشد و ترويج توليد در مقياس برنامه ريزي شده براي حضور فعال و مؤثر در بازارهاي داخلي و خارجي وگام برداشتن در جهت گسترش فرهنگ ادغام و جونيت ونچر با شركتهاي داخلي و خارجي در زمينه انتقال فن آوري از طريق بخش هاي تحقيق و توسعه و فروش بنحوي كه كاهش هزينه هاي سربار توليد و نيل به بازارها ي خاص منطقه اي و جهاني را در بر  داشته باشد.
تأمين و توليد قطعات مورد نياز مطابق با آخرين استانداردهاي بين المللي و ايجاد زمينه حضور در بازارهاي رقابتي ايراني و جهاني يكي ديگر از اهداف استراتژيك گروه ميباشد.
از جمله ارزشهاي والاي غالب سازماني گروه،رضايتمندي مشتريان از طريق شناسايي انتظارات و رعايت الزامات كيفي محصولات بر اساس نظام مديريت جامع كيفيت و نيز دربر داشتن قيمت مناسب مي باشد.
شركت برنا صنعت بعنوان توليد كننده برخي قطعات خودرو،تعالي سازمان را در رضايت مشتريان مي داند.لذا در راستاي دستيابي به رسالت فوق،خط مشي هاي زير را سرلوحة اقدامات شركت قرار مي دهد:
1-استقرار نظام كيفي مطابق با استانداردهاي روز دنيا و استقرار نظامهاي مورد نياز مشتري در راستاي افزايش كيفيت و تأمين خواسته هاي مشتريان.
2-بهبود مستمر كليه فعاليتهاي شركت تا سرحد رسيدن به ضايعات صفر در توليد كليه محصولات و خدمات.
3-افزايش سهم بازار محصولات توليدي از طريق افزايش رضايت مشتري.
4-ارتقاء و نظارت دقيق بر عملكرد تأمين كنندگان به عنوان شركا
5-استخدام و حفظ نيروي انساني متعهد و ماهر بعنوان سرمايه اصلي شركت و پياده سازي سيستمهاي انگيزشي و آموزشي مناسب جهت ارتقاء علمي وعملي پرسنل.
6-تعديل هزينه هاي شركت در كنار حفظ كيفيت بالاي محصولات و خدمات بعنوان رمز بقاي سازمان جهت قطع وابستگي صنعتي و نيل به خودكفايي، بكارگيري نيروهاي متخصص و فن آوري نوين و بهره گيري از ماشين آلات و تجهيزات مدرن توليدي و آزمايشگاهي كه متضمن توليد محصولات با كيفيت و اطمينان از استمرار آن مي باشد.اين امر گروه را قادر نمود تا در زنجيرة تأمين كنندگان و توليدكنندگان ايران خودرو و سايپا و شركتهاي اقماري ديگر منجمله پارس خودرو،ايران لوازم قطعه،امين آسايش،  برنز و ...همكاري داشته كه مفتخر به اخذ دهها تقدير نامه از اين شركتها كه نشانه حسن انجام تعهدات و توليد بي نقص و ارسال بموقع با نازلترين قيمت و بالاترين سطح كيفيت محصولات    مي باشد نائل گرديده كه تصوير تعدادي از اين تقديرنامه ها بپيوست تقديم مي گردد.
نمونه هايي از توليدات و خدمات اين شركت به شرح ذيل مي باشد:
1-طراحي و ساخت انواع مفتولهاي خودرو
2-طراحي و ساخت انواع پالتهاي فلزي
3-طراحي و توليد انواع سيستمهاي گرمايشي و سرمايشي صندلي و دهها نمونه ديگر
4-طراحي و ساخت دسته سيم درختي
5-طراحي و ساخت كابل ديتا
6-طراحي و ساخت يونيت كنترل صندلي پارس ELX
7- طراحي و ساخت كليد الكترونيكي خودرويي
8-توليد پارافين اسلايدوكس
9-توليد قير
10-نصب و راه اندازي ،تعمير و نگهداري و اتوماسيون برش پارچه شركتهاي خودروسازي ،سيستمهاي جوش التراسونيك،خطوط دوخت،ماشين­آلات توليد فوم،خطوط پرس­كاري،مونتاژ،انتقال،خم و برش مقاطع فلزي و توليد سيستمهاي تزئينات و فريم خودروئي
11- طراحي و ساخت انواع قالبها و ماشين آلات صنعتي در راستاي بهبود كيفيت و ارتقاء توليد
12-نصب و راه اندازي مجموعه هاي ماشين آلات گروه هاي خودرو ساز
13-مشاور مديريت لوازم تزئيني و تكميلي شركت ايران خودرو به مدت 7 سال
14-مشاور كارخانه ريخته گري و آلومينيوم ايران خودرو به مدت 8 سال
15-مشاوره كارخانه پارس فنر شهر صنعتي كاوه بمدت 5 سال
16-مشاور كارخانه موتورسازي شركت ايران خودرو
17- مشاور كارخانه تراكتورسازي اروميه
18-نصب و راه اندازي،تعمير و نگهداري،اتوماسيون برش پارچه شركتهاي خودرو سازي و توليد سيستمهاي تزئينات و تريم خودرويي
19-اتوماسيون ريخته گري شركت ايران خودرو
20-طراحي ،ساخت ،نصب و تعمير انواع ماشين آلات تست و آزمايشگاهي
لازم به ذكر است توليد انواع مفتول ها در سالن توليدي اين شركت به مساحت 3000متر مربع و توليد اقلام الكترونيكي و الكتريكي در سالن  بمساحت 500 متر مربع و توليد مواد شيميايي در سالن توليدات اين شركت بمساحت 1500 متر مربع صورت مي گيرد.
همچنين با توجه به اينكه اين شركت با شركت   Massimo Khobدر كشور ايتاليا بصورت joint venture همكاري مي نمايد و در اين راستا برآورد نياز بسياري از شركتها ي داخلي را جهت تأمين اقلام خارج از كشور و انتقال تكنولوژي مهيا نموده است.

 

 

 

فارسی
English